Břidlicový tác na míru obdélníkový

Břidlicový tác vhodný k prezentaci jídla s možností vygravírování libovolného věnování, data, obrázku nebo třeba loga. Tato možnost je již zahnuta v ceně. Na obsahu gravírování je ideální se dohodnout na e-mailu info@labatti.cz.

Na obrázku je vidět pro příklad tác pogravírovaný logem společnosti.

Výroba na zakázku - odeslání do 14 dnů.

Více detailů

Novinka

450,00 Kč

Nakupte za více jak 2000 Kč a poštovné bude zdarma.

Tác je vyroben z přírodního kamene (břidlice), je ideální k servírování například sýrů nebo menších jídel. Dolní strana tácu je opatřena malými gumovými nožičkami, které zamezí klouzání. Rozměr tácu je 30 x 20 cm, tloušťka 0,5 cm.

Tác s gravírováním je hlavně ideální dárek, jelikož Vám na tác můžeme vygravírovat prakticky cokoli. Barva gravírování na břidlici je vždy bílá.

Balení výrobku

Standardně jsou břidlicové tácy zasílány v černé dárkové papírové krabici s logem.

Manuál pro zacházení s výrobkem

Dřevěné výrobky

Dřevěné produkty jsou vyrobeny z masivního dřeva vybraného druhu a jsou lakovány několika vrstvami vysoce odolného laku.

Výrobek by měl být schopný vydržet standardní nápor oděru, který vyvine člověk dotykem rukou, látky a podobných materiálů, se kterými přijde při užití běžně do styku. Nicméně není navržený pro oděr tvrdšími materiály, vrypu ostrých předmětů nebo silnému pádu. V takových případech může dojít k narušení povrchové vrstvy laku. Dále se nedoporučuje výrobek vystavovat dlouhodobému slunečnímu svitu, vlhkému prostředí, vodě, ohni nebo trvalým teplotám vyšším jak 40 °C. V takových případech může dojít k trvalému poškození dřeva, narušení lepidla nebo změně jeho vlastností.

Nejvhodnější je mít výrobek trvale uložený v dřevěné krabičce, kterou nabízíme zde na e-shopu. V pokojové teplotě se standardní vlhkostí vzduchu.

Čištění dřevěných výrobků

Výrobek je nejvhodnější čistit vlhkým hadrem namočeným ve vlažné vodě, případně i s přidaným čistícím prostředkem (např. mýdlo nebo jar). Nedoporučujeme výrobek prát v pračce nebo máčet v horké vodě.

Kožené výrobky

Kožené výrobky ošetřujte a čistěte pouze garantovanými přípravky určené pro kůži. Veškeré naše výrobky jsou z přírodní hovězí kůže. Nevystavujte výrobky dlouhodobě vyšším teplotám (např. radiátoru). Výrobky doporučujeme pravidelně ošetřovat přípravky pro regeneraci a impregnaci kůže.

Látkové materiály
Brokát

Pokyny k praní brokátů

Len

Pokyny k praní lnu

Ponožky

Pokyny k praní lnu

obrázek 1 obrázek 1
obrázek 1 obrázek 1

Naše vize

V dnešní hektické konzumní době záplav produktů nízké kvality i ceny, přinášíme výrobky, které svou precizností a důrazem pro detail, dokáží definovat opravdovou kvalitu. Děláme to s tradicí již od roku 1994.

úvozovky

Luxus a kvalitu neurčuje cena, ale preciznost provedení, smysl pro detail a tradice.


VÍCE