O značce Labatti

Labatti je módní evropská značka sídlící v České republice. Soustředíme se na výrobu luxusních módních doplňků primárně z přírodních materiálů. Pevně věříme, že správnou cestou moderního člověka v módě nového tisíciletí, je kvalita a odpovědné nakládání s přírodními zdroji.

K vytvoření značky Labatti nás přivedla skutečnost toho, že jsme milovníky vkusného moderního a originálního stylu oblékání. Chtěli jsme vytvořit značku, která bude svou kvalitou co nejlépe dokazovat rčení, že české ručičky jsou zlaté. Jelikož všechny naše výrobky jsou ručně vyráběny v České republice, naším truhlářem, který je v oboru již více jak 35 let.

Jedním z hlavních důvodů bylo to, že na tuzemském trhu se až do nedávna vyskytovaly dřevěné motýlky pouze plochých tvarů. Které, dle našeho názoru, nejsou dostatečně vznosné na to, aby mohli být srovnávány s motýlky tvarovanými a plastickými. Takové motýlky Váš styl vyzdvihnou na naprosto jinou úroveň. Druhým důvodem byl též fakt, že se na našem trhu nevyskytuje kvalitní dřevěný motýlek na míru za přijatelnou cenu. Proto jsme s touto možností přišli my.

Naší prioritou je také, abyste se dozvěděli o všech dřevinách, ze kterých naše motýlky můžete mít a také, jak se o ně správně starat. Všechny informace vždy naleznete u příslušného motýlku. Sdílíme s Vámi takto náš vztah k přírodě a jejím darům.

Certifikace materiálu

Snažíme se aktivně přispívat k zachování našeho přírodního bohatství. Proto má řezivo, které k výrobě používáme, mezinárodně uznávanou jakostní pečeť Forest Stewardship Council A. C. (FSC) nebo Rady PEFC. Tyto certifikáty zaručují, že každý jednotlivý prvek pochází z ekologicky, hospodářsky a sociálně odpovědného lesního hospodářství. Zaručují tak trvale udržitelné využívání přírodních zdrojů. Nedochází k drancování lesního porostu a ten tak zůstane zachován příštím generacím.


obrázek 1 obrázek 1
obrázek 1 obrázek 1

Naše vize

V dnešní hektické konzumní době záplav produktů nízké kvality i ceny, přinášíme výrobky, které svou precizností a důrazem pro detail, dokáží definovat opravdovou kvalitu. Děláme to s tradicí již od roku 1994.

úvozovky

Luxus a kvalitu neurčuje cena, ale preciznost provedení, smysl pro detail a tradice.


VÍCE