Náš příběh a filozofie

kvalita, řemeslo a tradice již od roku 1994

Jsme rodinná a čistě česká značka ze srdce Vysočiny.

Pod značkou Labatti vyrábíme od roku 2014 módní a bytové doplňky primárně z přírodních materiálů jakou jsou dřevo a kůže, a to zejména ručně. Naší filozofií je myšlenka, že správnou cestou moderního člověka, je návrat k řemeslným výrobkům z České republiky, které jsou hlavně kvalitní a pochází z udržitelných přírodních zdrojů. Rádi bychom tak zmírnili plýtvání a navrátili řemeslo zpět do Čech a Moravy.

Příběh vzniku

rodina jako stavební kámen podnikání

Ručně šito

Chtěli jsme vytvořit značku, která bude svou kvalitou co nejlépe dokazovat rčení, že české ručičky jsou zlaté.

Výrobu vede náš otec, který je v oboru již více jak 35 let. Od našití látky na motýlka, přípravě dřeva nebo šití kožené peněženky, vždy se na dané části výroby podílí některý člen naší rodinné firmy. 

Každý námi vyrobený výrobek je originál a každý vzniká dlouhé hodiny pod našema vlastníma rukama.

Ceritikace a materiály

odpovědnost k životnímu prostředí

Pracujeme pouze s prvotřídně kvalitními materiály. Snažíme se aktivně přispívat k zachování našeho přírodního bohatství. Proto má řezivo, které k výrobě používáme, mezinárodně uznávanou jakostní pečeť Forest Stewardship Council A. C. (FSC) nebo Rady PEFC. Tyto certifikáty zaručují, že každý jednotlivý prvek pochází z ekologicky, hospodářsky a sociálně odpovědného lesního hospodářství. Zaručují tak trvale udržitelné využívání přírodních zdrojů. Nedochází k drancování lesního porostu a ten tak zůstane zachován příštím generacím.


obrázek 1 obrázek 1
obrázek 1 obrázek 1

Naše vize

V dnešní hektické konzumní době záplav produktů nízké kvality i ceny, přinášíme výrobky, které svou precizností a důrazem pro detail, dokáží definovat opravdovou kvalitu. Děláme to s tradicí již od roku 1994.

úvozovky

Luxus a kvalitu neurčuje cena, ale preciznost provedení, smysl pro detail a tradice.


VÍCE