Standardní dřevěné krabičky  Je zde 7 produktů.

 • Luxusní dřevěná krabička vyrobená z dubového dřeva s panty a magnetkou pro pevné dovření. Celá je dělaná ručně z masivu v rozměru 11cm x 8,5cm x 5,5cm. Krabička je lakována vysoce kvalitním lakem ve finiši "hedvábný lesk". Rozměry lze na míru jakkoli upravit. Každá krabička je originál, tudíž se její textura a vzhled může mírně lišit kus od kusu.
  850,00 Kč
 • Luxusní dřevěná krabička vyrobená z mahagonového dřeva s panty a magnetkou pro pevné dovření. Celá je dělaná ručně z masivu v rozměru 10cm x 7,5cm x 5,5cm. Rozměry lze na míru jakkoli upravit. Každá krabička je originál, tudíž se její textura a vzhled může mírně lišit kus od kusu.
  950,00 Kč
 • Luxusní dřevěná krabička s přepážkou vyrobená z mahagonového dřeva. Celá je dělaná ručně z masivu v rozměru 20cm x 8,5cm x 5,5cm. Každá krabička je originál, tudíž se její textura a vzhled může mírně lišit kus od kusu.
  1 550,00 Kč
 • Luxusní dřevěná krabička vyrobená z mahagonového dřeva s panty a magnetkou pro pevné dovření. Celá je dělaná ručně z masivu v rozměru 16cm x 8,5cm x 5,5cm. Každá krabička je originál, tudíž se její textura a vzhled může mírně lišit kus od kusu.
  1 350,00 Kč
 • Luxusní dřevěná krabička s přepážkou vyrobená z dubového dřeva. Celá je dělaná ručně z masivu v rozměru 20cm x 8,5cm x 5,5cm. Jsme schopni Vám vyrobit i jakoukoli dřevěnou krabičku na míru. Ozvěte se na email info@labatti.cz. Každá krabička je originál, tudíž se její textura a vzhled může mírně lišit kus od kusu.
  1 450,00 Kč
 • Luxusní dřevěná krabička vyrobená z dubového dřeva s panty a magnetkou pro pevné dovření. Celá je dělaná ručně z masivu v rozměru 16cm x 8,5cm x 5,5cm. Jsme schopni Vám vyrobit i jakoukoli dřevěnou krabičku na míru. Ozvěte se na email info@labatti.cz. Každá krabička je originál, tudíž se její textura a vzhled může mírně lišit kus od kusu.
  1 150,00 Kč
 • Luxusní dřevěná krabička vyrobená z dubového dřeva. Celá je dělaná ručně z masivu v rozměru 10cm x 7,5cm x 5,5cm. Jsme schopni Vám vyrobit i jakoukoli dřevěnou krabičku na míru. Ozvěte se na email info@labatti.cz. Každá krabička je originál, tudíž se její textura a vzhled může mírně lišit kus od kusu.
  850,00 Kč
obrázek 1 obrázek 1
obrázek 1 obrázek 1

Naše vize

V dnešní hektické konzumní době záplav produktů nízké kvality i ceny, přinášíme výrobky, které svou precizností a důrazem pro detail, dokáží definovat opravdovou kvalitu. Děláme to s tradicí již od roku 1994.

úvozovky

Luxus a kvalitu neurčuje cena, ale preciznost provedení, smysl pro detail a tradice.


VÍCE