Dřevěné knoflíčky Balance - wenge

Luxusní dřevěné manžetové knoflíčky z exotického wenge.

Dřevěná část je dělaná ručně z masivu a tělo knoflíčku je stříbřeno. Rozměr je 19x19mm. Povrch knoflíčku je dokončen vysoce odolným kvalitním lakem, díky kterému je knoflíček hebký na dotek a zároveň také odolný proti vnějším vlivům.

Knoflíčky je možné pogravírovat například monogramem, datem nebo malým obrázkem.

Každý knoflíček je originál, tudíž se jeho textura a vzhled může mírně lišit kus od kusu.

Odeslání do 3 dnů, v případě objednávky s gravírováním do týdne.

Více detailů

Novinka

700,00 Kč

Nakupte za více jak 2000 Kč a poštovné bude zdarma.

V případě volby gravírování, napište obsah gravírování do pole v kartě "Obsah na míru" vedle karty parametrů a následně stiskněte tlačístko "Uložit".

Tyto dřevěné knoflíčky jsou vhodné pro všechny společenské akce, slavnostní události, svatby, promoce a podobně. S těmito knoflíčky se stanete středem pozornosti a o to více, pokud budete schopni svým přihlížejícím vysvětlit, odkud toto dřevo pochází, jak je vzácné a v čem se ukrývají jeho zajímavosti.

Gravírování na míru

Na knoflíčky je možné za příplatek 200 Kč gravírovat na míru monogram, datum nebo nějaký velmi malý obrázek. Po objednávce vždy zasíláme 3 grafické návrhy písma pro výběr. Knoflíčky gravírováním získají detail, který Váš outfit posune o úroveň výše a nebo z knoflíčků uděláte skvělý osobní dárek.

Dřevěná krabička


Něco o wenge

Wenge je exotické dřevo, které má tmavě čokoládovohnědou barvu a roste primárně pouze v Africe. Cenově se jedná o jedno z dražších dřevin naší nabídky. Má velice zajímavou texturu, díky které se často využívá pro interiéry nebo dýhy a nábytek.

Balení výrobku

Standardně jsou knoflíčky vloženy do papírové krabičky, která je zdarma. Případně je možné zakoupit dárkovou krabičku nebo ručně vyrobenou dubovou krabičku, která se perfektně hodí pro náročnější zákazníky.

Kartonová krabičkaDárková krabičkaDřevěná krabička
Přibalit do dárkové

Tělo knoflíčku je vyrobeno ze zdravotně nezávadného materiálu, neobsahuje NIKL, OLOVO ani KADMIUM a splňuje požadavky platných norem, které zaručují splnění všech hygienických a antialergických norem Evropské unie. 

Materiál Wenge
Šířka 19 mm
Výška 19 mm
Hmotnost páru 8g
Materiál těla Rhodium, tombak

Manuál pro zacházení s výrobkem

Dřevěné výrobky

Dřevěné produkty jsou vyrobeny z masivního dřeva vybraného druhu a jsou lakovány několika vrstvami vysoce odolného laku.

Výrobek by měl být schopný vydržet standardní nápor oděru, který vyvine člověk dotykem rukou, látky a podobných materiálů, se kterými přijde při užití běžně do styku. Nicméně není navržený pro oděr tvrdšími materiály, vrypu ostrých předmětů nebo silnému pádu. V takových případech může dojít k narušení povrchové vrstvy laku. Dále se nedoporučuje výrobek vystavovat dlouhodobému slunečnímu svitu, vlhkému prostředí, vodě, ohni nebo trvalým teplotám vyšším jak 40 °C. V takových případech může dojít k trvalému poškození dřeva, narušení lepidla nebo změně jeho vlastností.

Nejvhodnější je mít výrobek trvale uložený v dřevěné krabičce, kterou nabízíme zde na e-shopu. V pokojové teplotě se standardní vlhkostí vzduchu.

Čištění dřevěných výrobků

Výrobek je nejvhodnější čistit vlhkým hadrem namočeným ve vlažné vodě, případně i s přidaným čistícím prostředkem (např. mýdlo nebo jar). Nedoporučujeme výrobek prát v pračce nebo máčet v horké vodě.

Kožené výrobky

Kožené výrobky ošetřujte a čistěte pouze garantovanými přípravky určené pro kůži. Veškeré naše výrobky jsou z přírodní hovězí kůže. Nevystavujte výrobky dlouhodobě vyšším teplotám (např. radiátoru). Výrobky doporučujeme pravidelně ošetřovat přípravky pro regeneraci a impregnaci kůže.

Látkové materiály
Brokát

Pokyny k praní brokátů

Len

Pokyny k praní lnu

Ponožky

Pokyny k praní lnu

obrázek 1 obrázek 1
obrázek 1 obrázek 1

Naše vize

V dnešní hektické konzumní době záplav produktů nízké kvality i ceny, přinášíme výrobky, které svou precizností a důrazem pro detail, dokáží definovat opravdovou kvalitu. Děláme to s tradicí již od roku 1994.

úvozovky

Luxus a kvalitu neurčuje cena, ale preciznost provedení, smysl pro detail a tradice.


VÍCE